Akademia Tenisa

akademia tenisa
w Tarnowie

Obozy letnie Chorwacja + Austriacka Karyntia
30.06.2023 – 09.07.2023

akademia tenisa w tarnowie

Włochy + Austriacka Karyntia

Cena: 1795 zł

Karyntia uznana została za jeden z dziesięciu najatrakcyjnieszych regionów
turystycznych świata, morze, góry , jeziora, wiele atrakcji turystycznych i wszystko to w trakcie jednego wyjazdu

30.06.2023 – 09.07.2023

CHORWACJA

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w hotelu Uvala – Scott w Kraljewicy (4 noclegi)” Ośrodek położony nad samym morzem nieopodal wyspy KRK. Ośrodek z własną plażą, sklepem, restauracją salą bilardową i dyskoteką. Wyżywienie: śniadania, obiado – kolacja Wyśmienite jedzenie w formie bufetu. Pokoje 3 osobowe z łazienkami.

Karyntia

ZAKWATEROWANIE

Hotel położony na wysokości 1500 m npm. Z balkonów rozciąga się niepowtarzalny widok na przepiękną panoramę Alp i Ossiacher See. Nieopodal hotelu znajdują się: gokardy na stoku, korty tenisowe, boisko do siatkówki plażowej. Do plaży z krystalicznie czystą i bardzo ciepłą wodą zjeżdża się gondolą. Czas zjazdu ok. 10 min. Pokoje 4,5 osobowe z tv sat, łazienkami i balkonami. W pokojach internet. W hotelu znajdują się: świetlica, sala kominkowa, sala restauracyjna, mini kino, kawiarenka internetowa, bilard, dart, tenis stołowy, piłkarzyki, bar, dyskoteka, plac na ognisko i grillowanie. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje + dodatkowe posiłki zawarte w programie.

Organizator zastrzega wprowadzenie dopłaty kursowej w przypadku zmiany kursu złotego do euro powyżej 4,4 zł /1 € zabezpieczenie stałej ceny bez względu na kurs Euro dopłata 100 zł )[su_box title=”W cenie” box_color=”#009900″ radius=”2″]Transport wysokiej klasy autokarem z klimatyzacją , barkiem, video. ( Trasa: Bydgoszcz – Poznań- Łódź – Częstochowa- Katowice ). Z pozostałych miast w Polsce możliwe dojazdy antenowe. Przy grupie min 30 osobowej plan podróży zostanie dopasowany indywidualnie do tej grupy Realizacja programu oraz niezbędna do jego realizacji Karta Karyntii opłata klimatyczna Zakwaterowanie i wyżywienie zgodne z opisem Ubezpieczenie: Ergo Hestia KL – 50.000 PLN ; NNW – 10.000 PLN Opieka doświadczonej i profesjonalnej kadry pedagogicznej i Trenera tenisa. Lekcję nauki gry w tenisa trzy godzinny dziennie podczas pobytu w Karyntii[

Zapraszamy na pozostałe imprezy